Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekVetřelec vs. predátor


Děj filmů zasazuje souboj vetřelce a predátora několik set metrů pod povrch Antarktidy. Zde je lidmi náhodně objevena pyramida a malá výprava se jí vydává prozkoumat. Netuší, že se právě zapletli do souboje dvou nesmiřitelných nepřítelů.


Satelity společnosti Weyland zachytili při průletu nad Antarktidou nezvyklou tepelnou aktivitu pod pobřežním ledem. Z podrobných snímků vyplývá, že se jedná o pyramidu, ukrytou několik set metrů pod ledem. Otázky vzbuzuje předběžná analýza, pyramida v sobě obsahuje prvky aztécké, thajské a egyptské architektury. Milionář a majitel společnosti, Charles Bishop Weyland rekrutuje odborníky z celého světa a vydává se na průzkum.


Tým si zřídí hlavní tábor na místě bývalé základny, odkud před několika lety všichni záhadně zmizeli. Při bližším průzkumu je nalezena široká štola vedoucí od základy až přímo k pyramidě, kterou tým vzápětí využije, aby se k ní dostal. Prvotní dojem výpravy je pozitivní – pyramida vypadá nepoškozeně a zachovale. Při cestě dovnitř je nalezeno několik záhadných maleb, všichni se dostávají až do nižších pater, kde nalézají rituální komoru na obětování a také mechanismus evokující starodávný časový spínač. Zjistí, že byl naposledy použit před sto lety a když ho znovu aktivují, pyramida začne pohybovat se svými stěnami.

Tou dobou, se už na orbitu připravují na lov predátoři. Z útrob pyramidy je rozmražena vetřelčí královna a ta začíná klást vajíčka. Někteří predátoři zabijí zbytek lidí, kteří zůstali na povrchu a vydávají se dovnitř pyramidy. Přeskupující se stěny pyramidy a první útok vetřelcích vajíček zničí téměř celou výpravu, přežije pouze Weyland, horolezkyně Alexa Woods a dobrodruh Rosa. Po útoku predátorů uvnitř hyne také Weyland a první dospělý vetřelec dostává také Rosu, Alexa tak zůstává sama.

Do otevřeného boje se mezitím pouští vetřelci a predátoři. Jak Alexa zjistí, predátoři cestují na Zemi už několik set let, pomáhali vybudovat našim předkům pyramidy. Do těch potom zavlekli královnu a vybrané lidi použili jako nositele. Proti vylíhnutým vetřelcem vedli boj mladí predátoři, kteří se na Zemi cvičili v plnohodnotné bojovníky. Pokud nebyli úspěšní a vetřelci je porazili, nechali predátoři celé okolí zničit výbuchem. Tento proces se opakuje každých sto let a díky tomu objevili lidé tepelnou aktivitu ze satelitu – predátoři nechali zapnout tepelný reaktor pohánějící celou pyramidu.

Přeživší Alexa ví, že nemůže bojovat proti oběma rasám najednou, a tak si zvolí predátory. Předá jim zpět zbraně, které vzaly v jedné z komor, tyto zbraně používali lovci jako důkaz, že byli v boji úspěšní. Poslední predátor začne skutečně s Alexou spolupracovat a společně se jim podaří zničit několik vetřelců a následně spustit bombu, která zničí celou pyramidu. Na povrchu je však ještě třeba vybojovat poslední souboj s královnou. Podaří se jí svrhnout do moře spolu se zátěží, poslední predátor ale umírá. Jeho kolegové si ho odvážejí a nechávají Alexu naživu na základně…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your vetrelci.estranky.cz

(LatonyaWes, 26. 3. 2018 9:27)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(Mashasmife, 14. 12. 2017 3:05)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Lol

(Bloo, 24. 9. 2011 11:22)

hele dete si buzerovat jinam udelejte si svuj blog a tam si taky napište neco o svem filmu uvidíte co zaponmenete chytroušci ! Jo a film je bezvadnej ;)

olala

(vetřelec, 10. 9. 2008 17:28)

chybí ti tam hodně věcí, třeba že ten poslední predátor byl nakažen, a ty zbraně Alexa vyčarovala ??? nebo kde se vzali ?

čeština

(profesorikebara, 22. 8. 2007 8:08)

"že se práve zapletli do souboje dvou nesmiřitelných NEPŘÍTELŮ" to ale neni úplně česky že ne? co třeba dvou nesmiřitelných nepřátel!